czwartek, 14 lipca 2016

Nauka języków obcych z Colorful Media

Cześć i czołem!

Muszę się Wam pochwalić, że nawiązałam współpracę z wydawnictwem Colorful Media. Zajmuje się ono wydawaniem magazynów specjalistycznych, głównie językowych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uczyć się ulubionych języków obcych efektywnie i z przyjemnością. Wakacje, to idealny czas na podszkolenie swoich umiejętności w porozumiewaniu się w obcym języku, a czytanie magazynów zapewni skuteczność nauki. 
Wydawnictwo Colorful Media ma szeroki wachlarz magazynów dostępnych w różnych językach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

English Matters

To dwumiesięcznik tworzony przez brytyjsko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jego treść stanowią artykuły w języku angielskim, do których opracowane zostały słowniczki.Business English Magazine

To dwumiesięcznik specjalistyczny dla osób uczących się języka angielskiego biznesowego. Business English Magazine zawiera anglojęzyczne artykuły a obok każdego tekstu znajdują się przetłumaczone na język polski słówka/zwroty wraz z transkrypcją i numeracją umożliwiającą szybkie odnalezienie tłumaczenia. 


Deutsch Aktuell 

To dwumiesięcznik tworzony pod patronatem merytorycznym Wydawnictwa Wagros specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.

Français Présent 

To kwartalnik tworzony przez francusko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka francuskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym. 


¿Español? Sí, gracias

To kwartalnik tworzony przez hiszpańsko-polski zespół (większość materiałów powstaje w Hiszpanii) specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.Italia Mi piace! 

To kwartalnik tworzony przez włosko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka włoskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym. Ostanowka: Rossija!

To kwartalnik tworzony przez rosyjsko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka włoskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym. Dużo czytałam o tych magazynach i jestem bardzo ciekawa czy przypadną mi do gustu. Na początek wybrałam English Matters i Italia Mi piace!
Matura czeka na mnie co prawda w przyszłym roku, ale już chciałabym robić coś w kierunku jej zdania, dlatego zdecydowałam się na magazyn w języku angielskim. Języka włoskiego zaczęłam się uczyć od niedawna, więc mam nadzieję, że nauka z z Colorful Media pomoże mi w efektywniejszej nauce.

A Wy spotkaliście się z tymi magazynami ? Korzystaliście ? Napiszcie mi jakie są Wasze opinie na ten temat.

Pozdrawiam,
Cynthia Ann

2 komentarze: