O mnie/Współpraca


Witojcie !


Od dawna marzyłam o tym, aby znaleźć miejsce gdzie mogłabym dzielić się wrażeniami z przeczytanych książek. Tak oto 13 marca 2016 roku powstał blog Dolina Książek. Dlaczego taka nazwa? Jest ona związana z tym co kocham czyli góry. Na blogu zamieszczam recenzje, podsumowania, projekty "zrób to sam" i wiele innych.. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Może teraz troszkę o mnie. Jestem góralką mieszkającą na Podhalu. Oczywiście to, że uwielbiam książki jest wiadome. Jakie? Najbardziej lubię kryminały, horrory, powieści przygodowe i obyczajowe. Nie przepadam za romansami, chociaż kto wie, może się to kiedyś zmieni.  Moimi ukochanymi autorami są: Remigiusz Mróz, Stephen King, J.K. Rowling i Agata Christie. Oprócz książek mam wiele pasji. To co najbardziej kocham  to wszystko związane z góralszczyzną - śpiew, taniec, granie. Gram na paru instrumentach: na skrzypcach i basach podhalańskich (po góralsku), gitarze, flecie, akordeonie oraz ukulele. Bardzo lubię rysować i to mój sposób na radzenie sobie ze stresem. Słucham muzyki z lat 80, a moją niekwestionowaną idolką z tamtych czasów jest Cyndi Lauper. Uwielbiam również The Cramberries i Dolores O'Riordan.
W 2017 roku skończyłam technikum hotelarskie, a obecnie jestem studentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.Zaufali mi:

Maria Krasowska

10 komentarzy:

 1. Ja też kończyłam technikum hotelarskie :D zdałam egzamin zawodowy, ale mi się odwidziało ;) i teraz jestem nauczycielką polskiego :D gratuluję współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również chciałabym być nauczycielką ale chyba w klasach 1-3 :D Mam nadzieję, że uda mi się spełnić to marzenie <3
   Dziękuję ^^

   Usuń
 2. Hej!
  Na wydarzeniu blog na 5+ widziałam, że jesteś z moich okolic! Świetnie poznać kolejną blogerkę z naszych rejonów! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo super :D Bardzo mi miło ^^ W powiecie limanowskim mieszka spora część mojej rodziny, a sama chodzę do technikum w Mszanie Dolnej :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. No i świetnie! ;) A myślałam, że u nas nie ma żadnego blogera książkowego oprócz mnie! ;D

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że blogerów książkowych w powiacie Nowotarskim i Limanowskim jest dużo więcej niż się wydaje :D

   Usuń
 3. Oh,jak ja uwielbiam skrzypce! Zazdroszczę, że potrafisz na nich grać! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo wymagający instrument i trzeba poświęcić wiele trudu, aby nauczyć się grać. Ale myślę, że nigdy nie jest za późno na naukę! :D ;*

   Usuń
 4. Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - moje studia ;) Będę do Ciebie zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie właśnie sobie wymarzyłam :D Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła dumnie o sobie mówić "nauczyciel" :)
   Dziękuję i pozdrawiam!

   Usuń