czwartek, 1 marca 2018

Zapowiedzi wydawnicze: Marzec

Rozpoczynamy trzeci miesiąc roku! Niektórzy zapytają: "kiedy to zleciało?" Otóż ja również się nad tym zastanawiam! Jedynym plusem tego, że w końcu mamy marzec, jest premiera długo oczekiwanej przeze mnie książki. Uwierzcie lub nie, kiedy tylko zobaczyłam okładkę biegałam po pokoju z radości jak małe dziecko. Kto zgadnie o jaką powieść chodzi? Oprócz tego wydawnictwa zaserwują nam wyborne tytuły, po które na pewno część z Was sięgnie. Sprawdźmy więc wspólnie, jak miło zapowiada się bieżący miesiąc!

Tytuł: Testament
Tytuł oryginału: -
Autor: Remigiusz Mróz
Seria/cykl: Joanna Chyłka (tom 7)
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Liczba stron: 


Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja, gotowa aresztować go za przestępstwo. Lekarz chce, by reprezentowała go Joanna Chyłka, która jakiś czas temu była jego pacjentką. Mecenas waha się, jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. Kiedy jednak okazuje się, że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia, natychmiast się zgadza. Nie wie, jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkodawczyni…Tytuł: Sztuka śmierci
Tytuł oryginału: Смерть как искусство
Autor: Aleksandra Marinina
Seria/cykl: Anastazja Kamieńska (tom 30)
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Liczba stron: 

W teatrze „Nowa Moskwa” dochodzi do tajemniczego przestępstwa – napadu na L.A. Bogomolova, reżysera i dyrektora teatru. Śledztwo prowadzą Anastazja Kamieńska i jej młody kolega z Pietrowki, detektyw Anton Staszis. Rozpoczęte dochodzenie kieruje ich do zaskakujących rezultatów. Pojawia się wielu podejrzanych, wszyscy kłamią, ale każdy z innego powodu: rodzicielska miłość, ślepa zazdrość, podły szantaż i pragnienie sukcesu, za który zapłacono zbyt wysoką cenę. Mogłoby się wydawać, że wszystko kręci się wokół teatru, ale jedno małe, z pozoru nieistotne wydarzenie zakorzenione w przeszłości, zbiera śmiertelny plon.Tytuł: Porwanie
Tytuł oryginału: -
Autor: Agnieszka Pietrzyk
Seria/cykl: -
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Liczba stron: 

Borykający się z problemami finansowymi Seweryn, ojciec kilkumiesięcznego Tymka, wpada na szalony pomysł – upozorowuje porwanie syna, aby wymusić okup od swojego zamożnego brata. Akcja nabiera dramatycznego tempa, gdy komuś innemu rzeczywiście udaje się uprowadzić dziecko. Porywacze nie wysuwają żadnych żądań, mimo bezlitośnie mijającego czasu. Do akcji wkraczają komisarz Kamil Soroka oraz prokurator Milena Łempicka-Krol, dla której sprawa ta przywołuje bolesne wspomnienia z własnego życia.Tytuł: Domek na drzewie
Tytuł oryginału: Up in the Tree House
Autor: K.K. Allen
Seria/cykl: -
Data premiery: 7.03.2018
Wydawnictwo: Filia
Liczba stron: 400 


Chciałam jedynie podążać za głosem swojego serca. Zamiast tego zgubiłam swoją duszę… Chciałam wyznać mu swoje sekrety, a przypadkowo stał się jednym z nich.
Chloe Rivers nie sądziła, że będzie miała tajemnice przed swoim najlepszym przyjacielem, ale nie mogła też przypuszczać, że się w nim zakocha. Kiedy w końcu zdecydowała się wyjawić mu swe uczucia, chłopak ją odrzucił.
Gavin Rhodes nie spodziewał się zdrady. Chloe od zawsze stanowiła jedynie zakazaną fantazję – była słodka, piękna, kusząca. Jednak, gdy w końcu nadarzyła się okazja, chłopak popełnił swój największy błąd. A teraz jest już za późno…
Cztery lata po katastrofalnej tragedii ścieżki życiowe Chloe i Gavina ponownie się krzyżują. Młodzi, ścigani błędami przeszłości, muszą pogodzić się z tym, co ich spotkało. Walczą przy tym z emocjami, które prowadzą ich wprost do miejsca, w którym rozpoczęła się cała ta historia… Do domku na drzewie…
Tytuł: Kto zabił Kopciuszka?
Tytuł oryginału: -
Autor: Alek Rogoziński
Seria/cykl: Róża Krull na tropie (tom 3)
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Filia
Liczba stron: 340 


Autorka powieści kryminalnych Róża Krull otrzymuje zaproszenie na wielki bal charytatywny, gdzie spotyka kilka postaci znanych z pierwszych stron gazet. Kiedy w czasie imprezy dochodzi do morderstwa, okazuje się, że każdy z gości miał powód, aby go dokonać. W tym i znany bloger Mario, przyjaciel Róży, która, aby oczyścić go z podejrzeń, zaczyna własne śledztwo… 
„Kto zabił Kopciuszka?” to kolejna opowieść o komediowo-kryminalnych przygodach Róży Krull. Jeśli chcesz przeczytać o innych jej śledztwach, sięgnij też po powieści „Do trzech razy śmierć" i „Lustereczko, powiedz przecie".
Tytuł: Droga ucieczki
Tytuł oryginału: The Back Road
Autor: Rachel Abott 
Seria/cykl: Tom Douglas (tom 2)
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Filia
Liczba stron: 460 


Spokojna i cicha angielska wieś aż kipi od tajemnic.
Gdy młoda dziewczyna, Abbie Campbell, zostaje potrącona i zostawiona na pewną śmierć na bocznej drodze wioski Little Melham, miejscowa społeczność jest w głębokim szoku. Jednocześnie uruchomiony zostaje łańcuch wydarzeń, wskutek którego na jaw mogą wyjść głęboko ukryte sekrety. 
Prawda o tamtym wieczorze zagraża zarówno małżeństwu jak i dzieciom Ellie Saunders i kobieta musi za wszelką cenę chronić swoją rodzinę. A Ellie nie jest jedyną, która ma coś do ukrycia. Ona i jej siostra Leo żywią przekonanie, że mają już za sobą rozdział trudnego dzieciństwa, jednakże Leo dąży do poznania prawdy i ujawnia straszliwy sekret, który przez wiele lat był trzymany w tajemnicy. 
Sąsiad Ellie, były detektyw Tom Douglas, uciekł do Little Melham w poszukiwaniu spokojnego życia i zostaje wciągnięty w sieć intryg i kłamstw. 
Instynkt podpowiada mu, że to, co przydarzyło się młodej Abbie, było czymś znacznie więcej niż tylko tragicznym wypadkiem. 
Tytuł: Podróżniczka
Tytuł oryginału: -
Autor: Ewa Dzieduszycka
Seria/cykl: -
Data premiery: 21.03.2018
Wydawnictwo: Literackie
Liczba stron:  


Niezwykły pamiętnik polskiej podróżniczki. Bogatym życiorysem hrabiny Ewy Dzieduszyckiej można by obdzielić co najmniej kilka nietuzinkowych postaci. Miłośniczka górskich wędrówek, zapalona globtroterka i pisarka.
W czasach, kiedy wśród podróżników niewiele było kobiet, zwiedziła północną Afrykę, Indie, Palestynę, Grecję, Rumunię. To pierwsza Polka, która udokumentowała swoją podróż do Indii w formie książki (wydanej w 1912 roku). Europę miała w zasięgu ręki, jeździła na ważne przedstawienia do Lwowa i Wiednia czy wystawy do Paryża.
Jej wspomnienia to nie tylko reminiscencje z tych wojaży, trafne obserwacje obyczajowe i fascynujący dokument minionej epoki. To także barwna galeria sławnych postaci, a także ekscentrycznych członków jej najbliższej rodziny. Na kartach książki pojawiają się takie nazwiska jak: Tytus Chałubiński, Adam Asnyk, Sabała, Pawlikowscy, Sarah Bernhardt, Karol Estreicher czy Karol Brzozowski z egzotyczną żoną.
Ze sprawami dnia codziennego przeplatają się wielkie wydarzenia polityczne, zapis dawnych obyczajów, przenikliwe obserwacje i znakomite anegdoty – wszystko to składa się na porywającą biografię. Zarówno miłośnicy urokliwych opowieści rodzinnych, jak i czytelnicy zainteresowani historią będą zachwyceni.
Tytuł:  Przemytnicy książek z Timbuktu
Tytuł oryginału: -
Autor: Charlie English
Seria/cykl: -
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Poznańskie
Liczba stron:


Opowieść o bibliotekarzach, którzy ocalili dorobek afrykańskiej cywilizacji przed dżihadystami. Mogło się wydawać, że zagrożeniem dla manuskryptów z Timbuktu są jedynie klimat i termity, ale gdy miasto zajęli dżihadyści, stało się jasne, że wspaniałe skarby wiekowej cywilizacji zostaną zniszczone. Abdel Kader Haïdara wraz z innymi bibliotekarzami podjął się niezwykłej operacji godnej kart powieści Johna Le Carré. Udało im się potajemnie wywieźć niemal cały zbiór składający się z ponad pół miliona dokumentów – w praktyce ocalili przed zapomnieniem całą cywilizację.
Równolegle Charlie English przywołuje pasjonującą historię europejskich i amerykańskich odkrywców, którzy wyruszali do Timbuktu, by spróbować odkryć mityczną stolicę odległego i bogatego afrykańskiego królestwa.

Obydwie te historie splatają się w bogatą i pełną napięć opowieść o współczesnym i dawnym Timbuktu, pomagając pełniej zrozumieć świat, który przypadł nam w spadku.
Tytuł:  Wilczyca. Opowieść o sile natury i ludzkiej obsesji zabijania
Tytuł oryginału: American Wolf: A True Story of Survival and Obsession in the West
Autor: Nate Blakeslee
Seria/cykl: -
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Otwarte
Liczba stron: 320


Człowiek stał się panem świata przez swoją obsesję zabijania. Zaopatrzony w broń decyduje o przetrwaniu tych, których uzna za słabszych.
Jedną z jego ofiar stała się Szóstka, najbardziej znana na świecie wilczyca, obserwowana w social mediach przez miliony ludzi. Silna przywódczyni stada, inteligentna wojowniczka i kochająca matka. Przez jednych uwielbiana za wyjątkową waleczność, przez innych traktowana wyłącznie jako zwierzę do odstrzelenia. Pewnego dnia Szóstka ginie z rąk bezwzględnego myśliwego. 
Nate Blakeslee, uznany reporter śledczy, wprowadza nas w burzliwy spór między politykami, myśliwymi i obrońcami przyrody, którego osią jest życie i śmierć fascynującej wilczycy. Rozmowy z przedstawicielami wszystkich stron, materiały sądowe i prasowe autora tworzą wyjątkowy obraz konfliktu nierównych przeciwników – cywilizacji i natury. Czy człowiek może decydować o jej losie?
Tytuł:  Diabeł ubiera się u Prady
Tytuł oryginału: The Devil Wears Prada
Autor: Lauren Weisberger
Seria/cykl: -
Data premiery: 01.03.2018
Wydawnictwo: Albatros
Liczba stron: 448


Andrea Sachs, dziewczyna z małego miasteczka, poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki wpływowej redaktor naczelnej jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą. Szybko przekonuje się, że jej przełożona to klasyczny szef 'z piekła rodem'. Andrea żyje w straszliwym stresie, wiedząc, że jeśli przetrwa rok, zostanie zaprotegowana do pracy w dowolnie wybranej gazecie.
Tytuł:  Zemsta ubiera się u Prady
Tytuł oryginału: Revenge Wears Prada: The Devil Returns
Autor: Lauren Weisberger
Seria/cykl: -
Data premiery: 01.03.2018
Wydawnictwo: Albatros
Liczba stron: 464


Minęło prawie dziesięć lat od dnia, w którym Andy Sachs zrezygnowała z pracy w prestiżowym miesięczniku mody „Runway”, gdzie była asystentką okrutnej i nieprzewidywalnej Mirandy Priestly – z wymarzonej posady, która okazała się koszmarem. Wreszcie wszystko jej się układa – tak zawodowo, jak prywatnie. Wspólnie ze swoją dawną rywalką, obecnie przyjaciółką i wspólniczką Emily, byłą asystentką Mirandy wyrzuconą z pracy tuż przed obiecanym awansem, prowadzi luksusowy magazyn ślubny „Plunge” i właśnie wzięła ślub z miłością swego życia, Maxem Harrisonem, przystojnym prezesem dużej firmy medialnej, jednym z najbardziej pożądanych singli w kraju. Dzięki kontaktom biznesowym Emily z dawnej pracy i talentowi pisarskiemu Andy „Plunge” wychodzi z niebytu i staje się tak popularny, iż zwraca uwagę grupy wydawniczej Eliasa-Clarka, do której należy „Runway”. Na horyzoncie, jak spod ziemi, pojawia się Miranda Priestly, szefowa grupy, uchodząca za najpotężniejszą kobietę świata mody, o której Andy zdążyła już zapomnieć. Kontakt z „diabłem” napawa ją przerażeniem. Miranda chce kupić „Plunge'a” za astronomiczną kwotę, stawia jednak warunek: obie współwłaścicielki przepracują pełny rok kalendarzowy pod jej rządami. Tym samym ponownie znajdą się na jej celowniku...

Tytuł:  Cudowny chłopak i ja: trzy cudowne historie
Tytuł oryginału: Auggie and me
Autor: R. J. Palacio
Seria/cykl: -
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Albatros
Liczba stron: 400


„Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie” pozwala czytelnikom spojrzeć na świat Auggiego z trzech nowych punktów widzenia. Czytelnicy widzą go oczami Juliana, szkolnego rozrabiaki; Christophera, najstarszego przyjaciela; i Charlotte, nowej koleżanki. Te trzy opowieści dopełniają historię niezwykłego chłopca, jakim jest August Pullman. Są szczególnie cenne dla tych, którzy wciąż jeszcze nie chcą rozstać się z Auggiem i mają ochotę na kilka nowych opowieści o wyzwaniach codzienności i triumfie przyjaźni.

Tytuł:  To, co widzę bez ciebie

Tytuł oryginału: Things I'm Seeing Without You
Autor: Peter Bognanni
Seria/cykl: -
Data premiery: 14.03.2018
Wydawnictwo: Bukowy Las
Liczba stron: 296


Siedemnastoletnia Tess Fowler rzuca liceum, ponieważ nie potrafi normalnie funkcjonować po tym, jak dowiaduje się, że nie żyje Jonah – chłopak, z którym od paru miesięcy kontaktowała się codziennie, wymieniając żartobliwe, czułe SMS-y i maile. Jemu pierwszemu wyznała miłość, a on odwzajemnił jej uczucie. Nie miała żadnych podstaw, by przypuszczać, że Jonah zamierza popełnić samobójstwo. Tess nadal do niego pisze, radząc sobie w ten sposób z rozpaczą i żałobą. Ku swemu zaskoczeniu pociechę odnajduje w najmniej oczywistym zajęciu: pomagając ojcu w prowadzeniu firmy zajmującej się alternatywnymi usługami pogrzebowymi. Tess coraz bardziej angażuje się w działalność ojca i oboje realizują się, pomagając swoim klientom oraz sobie nawzajem. Jednak miłość, cierpienie i życie to zjawiska o wiele bardziej skomplikowane, niż Tess się spodziewała. Zwłaszcza gdy otrzymuje wiadomość, która stawia jej świat na głowie.Na co czekacie w marcu? Ja nie mogę się doczekać "Testamentu" od Mroza i odliczam już dni do daty premiery!


64 komentarze:

 1. Z zaprezentowanych przez Ciebie marcowych zapowiedzi najbardziej zaintrygowała mnie Wilczyca - aż zamarłam ze zdziwienia, bo po raz pierwszy słyszę o tej pozycji! Będę musiała koniecznie się z nią zapoznać! :)

  Pozdrawiam :*
  Kamila z http://www.recenzjezpazurem.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również dopiero co usłyszałam o tej książce, gdy szukałam ciekawych zapowiedzi :D Poczekam na pierwsze opinie i wtedy zdecyduję o tym, czy przeczytam "Wilczycę..." ;)
   Pozdrawiam! ;*

   Usuń
 2. Najbardziej czekam na Testament, choć Domek na drzewie oraz To co widzę bez ciebie zainteresowały mnie równie mocno ;) Marzec to bardzo ciekawy miesiąc pod względem premier, pojawić ma się również dużo książek historycznych, które osobiście bardzo lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na "Testament" czeka ogromna ilość osób z tego co zauważyłam :D Więc nie jestem sama haha :D
   Jeszcze nigdy nie czytałam z własnej woli książek historycznych, ale muszę to kiedyś zrobić :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. "Domek na drzewie" bardzo przyciągnął moją uwagę. Ogólnie w marcu widzę, że wydam dużo kasy na książki... Oj niedobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, ja tak samo wydam dużo kasy na książki :D Idealnie pasuje tu tekst którejś z księgarni internetowych: "Wszystkie pieniążki wydaję na książki" :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Najbardziej nie mogę się doczekać "Testamentu" 💜

  Pozdrawiam:*
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwię się wcale! ^^ Jestem ciekawa czym zaskoczy nas tym razem pan Mróz <3
   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Może w końcu uda mi się sięgnąć po Mroza! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Droga ucieczki i Porwanie muszą być moje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem ciekawa, czy któryś tytuł zasili moją biblioteczkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książkę Alka Rogozińskiego na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero mam zamiar sięgnąć po jego twórczość :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 9. Wiele ciekawych książek zapowiada się w marcu :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurna, akurat z Twojej listy kompletnie nic mi się nie spodobało xD Bez kitu xD
  W marcu czekam na pewno na kolejną książkę J. Daniels, bo jej "Moje miejsce na ziemi" strasznie mi się spodobało, mimo że nie przepadam za romansami :D
  Pozdrawiam ciepło :)
  Kasia z niekulturalnie.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty chyba najbardziej lubisz fantastykę, a ja właśnie jakoś nie mam okazji czytać tego gatunku :/
   Ooo! To musi być bardzo ciekawe, skoro sięgnęłaś po romans :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 11. Mnóstwo ciekawych tytułów. Ja w tym miesiącu zamierzam sięgnąć w końcu po coś spod pióra Mroza. Jest o nim dość głośno i chciałabym nadrobić straty. Chciałabym też przeczytać coś Rogozińskiego, bo "Pudełko z marzeniami" mnie nie oczarowało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam książki Mroza, bo są bardzo ciekawe :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 12. Nasze gusta czytelniicze się różnią i nic za bardzo nie przyciąga mojej uwagi. Niestety akurat tutaj nic nie znajdę. :P
  Pozdrawiam,
  polecam-goodbook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Hmm... "Podróżniczka" to książka chyba dość w moim typie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Twórczość Mroza na pewno zainteresuje mojego chłopaka. Mnie zaś "To, co widzę bez ciebie" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, czyli każdy coś znajdzie dla siebie! :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 15. Wiedziałam, że pojawi się tu Mróz. XD

  OdpowiedzUsuń
 16. Do mnie najbardziej przemawiają "Przemytnicy książek z Timbuktu". Już gdzieś natknęłam się na tę pozycję, może faktycznie warto po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również jestem ciekawa tej książki ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 17. Bardzo zaciekawiła mnie ,,Podróżniczka", oraz ,,Przemytnicy książek z Timbuktu". Pozycja ,,Cudowny chłopak i ja ....." również może być bardzo interesująca :)
  Pozdrawiam! włóczykijka z Imponderabiliów literackich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, te książki wydają się być ciekawe :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 18. Okładka "Domku na drzewie" przykuwa uwagę. Ta książka najbardziej mnie zainteresowała :)

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście "Domek na drzewie" ma śliczną okładkę :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 19. Z pewnością przeczytam ,,Wilczycę" :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 20. "Droga ucieczki" i "Podróżniczka" mnie zaciekawiły. Uwielbiam "Diabeł ubiera się u Prady", oglądałam kilkanaście razy. Chociaż wstyd trochę, bo książek nie czytałam :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejmuj się, bo ja chociaż wiele razy oglądałam film "Diabeł ubiera się u Prady", to dopiero teraz przeczytam książkę :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 21. Chyba skusiłabym się na "Podróżniczkę" Dzieduszyckiej. To może być fascynująca historia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Tytułem obowiązkowym jest dla mnie Testament, ale chętnie przygarnęłabym jeszcze inne powieści z Twojej listy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo obowiązkowo musi pojawić się "Testament" ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 23. Świetne zapowiedzi! O "Testamencie" o mały włos nie zapomniałam! Ten pan ma takie tempo, że już czasami się gubię! :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja czekam na "Alice i Oliver" :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Same świetne pozycje u Ciebie! :) Najbardziej bym chciała przeczytać "Podróżniczkę" i "Wilczycę" i może w końcu się skuszę na "Diabeł ubiera się u Prady". :) No i koniecznie w tym roku muszę się wziąć za Mroza! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkretne plany widzę :D Bardzo dobrze! Tak właśnie przystało na prawdziwego czytelnika ^^
   Pozdrawiam!

   Usuń
 26. A ja czekam na coś, czego tutaj nie ma, mianowicie na "Rzecz o sowach"! Ale to nic dziwnego, uwielbiam sowy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo tego tytułu nigdzie nie widziałam! (albo słabo szukałam tych zapowiedzi ^^ Chociaż tego było mnóstwo!)
   Muszę sprawdzić co to :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 27. Z książek wymienionych przez Ciebie zdecydowanie sięgnę po Wilczycę. Ciekawi mnie też Domek na drzewie. Pozostałe raczej ominę, bo jest jeszcze kilka marcowych premier na które czekam i po prostu nie wyrobię czasowo :D

  Pozdrawiam
  Ewa z www.mybooksandpoetry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie też chciałabym sięgnąć po "Wilczycę", ale to za jakiś czas ;)
   Hahah, doskonale Cię rozumiem :D Ja też raczej nie wyrobiłabym czasowo, gdybym miała wszystko stąd kupić i przeczytać w marcu ^^
   Pozdrawiam!

   Usuń
 28. W tym miesiącu czeka nas masa cudeniek <3 Osobiście najbardziej czekam na preierę "180 sekund" <3


  Pozdrawiam,
  camilleshade-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Brakuje "Śmierć w Chateau Bremont". Jest świetna, polecam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, zapiszę tytuł :) Brzmi ciekawie :D
   Pozdrawiam!

   Usuń