O mnie/Współpraca


Witojcie !


Od dawna marzyłam, aby znaleźć miejsce gdzie mogłabym dzielić się wrażeniami z przeczytanych książek. Tak oto powstał blog Dolina Książek. Dlaczego taka nazwa ? Jest ona związana z tym co kocham czyli góry. Na blogu będę zamieszczać recenzje, podsumowania, projekty "zrób to sam" i wiele innych.. Taki właśnie jest plan :)

Może teraz troszkę o mnie. Jestem góralką mieszkającą na Podhalu. Oczywiście to, że uwielbiam książki to wiadome. Jakie ? Najbardziej lubię kryminały, horrory i powieści przygodowe. Nie przepadam za romansami, chociaż kto wie, może się to kiedyś zmieni. Oprócz książek mam wiele pasji. To co najbardziej kocham  to wszystko związane z góralszczyzną - śpiew, taniec, granie. Gram na paru instrumentach: na skrzypcach i basach podhalańskich (po góralsku), gitarze, flecie, akordeonie. Uwielbiam rysować i to mój sposób na radzenie sobie ze stresem. Słucham muzyki z lat 80, ale moją niekwestionowaną idolką jest Cyndi Lauper.
Obecnie uczęszczam do  IV klasy technikum hotelarskiego, jednak nie chcę wiązać swojej przyszłości z branżą hotelarską :)

Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, portalami, księgarniami internetowymi oraz autorami. 


e-mail: gapcia12@onet.pl


Zaufali mi:


Maria Krasowska

8 komentarzy:

 1. Ja też kończyłam technikum hotelarskie :D zdałam egzamin zawodowy, ale mi się odwidziało ;) i teraz jestem nauczycielką polskiego :D gratuluję współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również chciałabym być nauczycielką ale chyba w klasach 1-3 :D Mam nadzieję, że uda mi się spełnić to marzenie <3
   Dziękuję ^^

   Usuń
 2. Hej!
  Na wydarzeniu blog na 5+ widziałam, że jesteś z moich okolic! Świetnie poznać kolejną blogerkę z naszych rejonów! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo super :D Bardzo mi miło ^^ W powiecie limanowskim mieszka spora część mojej rodziny, a sama chodzę do technikum w Mszanie Dolnej :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. No i świetnie! ;) A myślałam, że u nas nie ma żadnego blogera książkowego oprócz mnie! ;D

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że blogerów książkowych w powiacie Nowotarskim i Limanowskim jest dużo więcej niż się wydaje :D

   Usuń
 3. Oh,jak ja uwielbiam skrzypce! Zazdroszczę, że potrafisz na nich grać! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo wymagający instrument i trzeba poświęcić wiele trudu, aby nauczyć się grać. Ale myślę, że nigdy nie jest za późno na naukę! :D ;*

   Usuń